Rozhodli jste se pro rekonstrukci? Jsme vaším řešením.

Rekonstrukce kanceláře

Kanceláře a kancelářské prostory podléhají opotřebení a stárnutí stejně jako jakékoli jiné prostory. Přijde čas, kdy je nutné tyto kancelářské prostory upravit podle současných potřeb a požadavků. Při této rekonstrukci je také dobré vyměnit nebo výrazně doplnit také vhodný kancelářský nábytek. To je výhodné hlavně proto, že když rekonstruujete kancelářské prostory, můžete rekonstrukci zacílit přesně na nový kancelářský nábytek a celkové rozložení nábytku v rekonstruované kanceláři.

Průběh rekonstrukce kanceláře

Záčátek rekonstrukce kanceláře je v odstranění starého kancelářského nábytku. Ideální řešení je v odstranění veškerého starého kancelářského nábytku. Pokud se s některými kusy staré kanceláře nedokážete rozloučit, je dobré je zakomponovat do nově vznikající kanceláře. Je to obtížné, ale není to neřešitelné. Je třeba jen citlivě skloubit nový kancelářský nábytek se starými čátmi kanceláře.

Vhodným spojovacím článkem můžou být různé části sedacího kancelářského nábytku, jako jsou růrné kancelářské židle, kancářská křesla, konferenční stoličky, stolky a židličky. Tyto starší kusy kancelářského nábytku lze vhodně doplnit o moderní designové barové židle, které začínají bát častým doplňkem kancelářského nábytku. Tyto barové židle bývají v kancelářích umístěny u různých diskuzních stolků a slouží jako neformální diskuzní prostory pro řešení pracovních záležitostí.

V průběhu rekonstrukce kanceláře jistě narazíte na řadu problémů a otázek, které bude nutno vyřešit. Pokud vezmete rekonstrukci kanceláře poctivě a věnujete ji náležitý čas a úsilí, výsledek bude určitě stát za to. V nově zrekonstruované kanceláři a mezi novým kanclářským nábytkem se budete cítit dobře a prostor kanceláře vám bude pomáhat v pracovním úsilí.

Realizace rekonstrukcí

Kompletní  rekonstrukce bytu   Praha 6 – Liboc

Právě dokončujeme kompletní rekonstrukci bytu na ulici U Silnice 18 v Praze 6 – Liboc

» více

 

Vyhráli jsme výběrové řízení na kompletní rekonstrukci podkrovních prostor pro MÚ Praha 3 a tyto práce jsme již započali.

» více

 
Rekonstrukce bytu Praha
Fotka rekonstrukce v domě
Fotografie ložnice po provedené rekonstrukci bytu, také v Praze
Foto rekonstrukce koupelny v bytovém jádře
Rekonstrukce pražského bytu - obývák
Foto rekonstrukce koupelny Praha
Fotka rekonstrukce bytového jádra u Prahy včetně koupelny
Rekonstrukce pražského domu - fotografie po rekonstrukci kuchyně
 
Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás
Napište nám